III Konferencja Gospodarcza im. Adama Doboszyńskiego

28 października zapraszamy wszystkich do udziału w III Konferencji Gospodarczej im. Adama Doboszyńskiego pt. “Gospodarka Narodowa. Dystrybucjonizm, protekcjonizm czy socjalizm?” organizowanego przez środowisko portalu 3droga.pl i Stowarzyszenia Trzecia Droga. Udział w niej weźmie skarbnik Zarządu Głównego naszego ugrupowania mec. Michał Wawer.

Kolejna edycja wydarzenia chce tym razem odpowiedzieć na pytanie: jaki system gospodarczy jest najbardziej kompatybilny z nacjonalistycznym systemem wartości? Która z reprezentowanych opcji jest najbliższa ziszczenia gospodarki narodowej? Czy będzie to dystrybucjonizm, protekcjonizm czy może socjalizm?

Pierwszą opcję reprezentował będzie Maciej Wąs, redaktor portalu dystrybucjonizm.pl i ChestertonPolska.org.
O protekcjonizmie opowie nam Michał Wawer, członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego, odpowiedzialny za gospodarczą część programu RN “Suwerenny Naród w XXI wieku”.
Socjalizmu bronił natomiast będzie Michał Stefaniak, znany z facebookowego bloga Socjalnacjonalista, przedstawiciel środowiska Autonomicznych Nacjonalistów.

Po wystąpieniach naszych prelegentów rozpoczniemy debatę, w której będą oni mogli wzajemnie sobie zadawać pytania. W trzeciej części oddamy głos publiczności.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.