Konferencja prasowa Krzysztofa Bosaka na Dzień Dziecka

Krzysztof Bosak wrócił już z trzydniowego pobytu na Pomorzu. Po konferencjach prasowych i spotkaniach z wyborcami w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, tym razem konferencja prasowa odbyła się w temacie Dnia Dziecka.

W konferencji prasowej głos zabrał tylko Krzysztof Bosak, ale był on w otoczeniu swoich współpracowników ze sztabu kampanijnego i ich dzieci. Sama konferencja odbyła się zresztą na placu zabaw, w bardzo rodzinnej atmosferze. “Konferencja prasowa zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Jesteśmy na placu zabaw, na miejscu, które lubią dzieci (…) Nie każdy dzień musi być tak samo formalny, nie każdy dzień w kampanii musi być w stu procentach poważny” – mówił kandydat Konfederacji na prezydenta. Przypomniał też o wcześniejszych postulatach, które dotyczyły podwyższenia kar za ukrywanie przestępstw pedofilskich.

“Chcę też powiedzieć kilka słów o tym, jak chcemy dbać o dzieci. Jak ja chcę, jako kandydat na prezydenta. To jest kwestia przede wszystkim pomyślności gospodarczej polskich rodzin, aby były w stanie zagwarantować dzieciom właściwą opiekę, wychowanie. Zapewnić bezpieczeństwo i warunki materialne, żeby mogły się wszystkie nasze dzieci w Polsce rozwijać. Swoje pasje, rozwijać się sportowo, intelektualnie, duchowo. Żeby były pieniądze na wakacje, żeby rząd nie musiał nas mamić jakimś bonem turystycznym” – mówił wiceprezes Ruchu Narodowego. “Chcemy też zadbać o bezpieczeństwo dzieci przed agresją. Fizyczną, ideologiczną. Wiemy, że różne negatywne tendencje wkraczają do szkół, do mediów, do systemu wychowania. Przed tym wszystkim dzieci trzeba chronić”.

Krzysztof Bosak zapowiedział też konkretne działania w tym temacie. “W najbliższych dniach zaprezentuję projekt ustawy, który będzie wzmacniał ochronę dzieci. Inny projekt w ostatnich dniach już prezentowałem. Był to projekt podniesienia kar za ukrywanie przestępstw pedofilskich. Nigdy nie będzie naszej zgody na bezkarność. Wokół bezpieczeństwa i przyszłości nowego pokolenia Polaków, o które chcemy zadbać, dla młodego pokolenia skupiamy swoje wysiłki, kiedy pracujemy politycznie, kiedy dbamy o naszą Ojczyznę. To przecież nie dla siebie, ale dla kolejnych pokoleń”. Dzieci to przecież przyszłość naszego narodu. Obecny rząd zawiódł oczekiwania polskich rodzin. Są one narażone na lewacką i liberalną ideologię. Po raz kolejny mamy dowód, że tylko Konfederacja i Ruch Narodowy mogą podjąć w tej sprawie realne działania.