Krzysztof Bosak chce delegalizacji skrajnie lewackiej Antify

2 czerwca Krzysztofa Bosak poruszył bardzo ważny i aktualny problem. Wszyscy wiemy co obecnie dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Donald Trump uznaje Antifę za terrorystów. Tego samego w Polsce chce Krzysztof Bosak.

W kilkuset miastach Stanów Zjednoczonych mają miejsce zamieszki. Według władz, za wiele nielegalnych działań odpowiada skrajnie lewicowa, anarchistyczna i często komunistyczna nieformalna organizacja, tzw. Antifa. Tzw. “antyfaszyści”, którzy faszyzm widzą w każdej nielewicowej organizacji, działają również w Polsce. Kiedy Donald Trump ogłosił, że uznaje Antifę za organizację terrorystyczną, temat poruszyć zdecydowała się także ideowa prawica w Polsce. “Donald Trump (…) wpisał tzw. Antifę, a więc lewicowych ekstremistów na listę organizacji terrorystycznych” – mówił Krzysztof Bosak.

“Chcemy wezwać do tego samego. To skrajnie lewicowe środowiska, zajmujące się organizacją akcji sabotażowych, zamieszek, szkoleniem ludzi do łamania prawa, by zrobić innym krzywdę, pobiciami, jakich dopuszczały się grupy tzw. antyfaszystów”. Stanowisko Ruchu Narodowego i Konfederacji jest w tej sprawie jasne. Antifa zajmuje się “atakami na marsze konserwatystów, katolików, narodowców, proliferów. Nasi znajomi uczestniczyli w takich marszach, między innymi w Berlinie, gdzie byli atakowani. Mieliśmy też Antifę na gościnnych występach tu w Polsce. W 2011 roku w lokalu Krytyki Politycznej, działacze tzw. Antify z Niemiec, którzy przyjechali specjalnie tutaj po to, żeby atakować Polaków w dniu Święta Niepodległości, zostali zatrzymani z narzędziami służącymi do wyrządzania innym krzywdy” – przypominał Krzysztof Bosak.

“Niestety winny temu jest brak sprecyzowanej polityki państwa oraz tolerancja medialna. (…) Dość tej stronniczości. Traktujmy wszystkie siły, które naruszają ład publiczny i porządek w ten sam sposób. Surowo. Dlatego postulujemy wpisanie Antify na listę organizacji ekstremistycznych, terrorystycznych”. Organizacje tego typu są finansowane przez polskie samorządy i środowiska z zagranicy. Przykładem było finansowanie “antyfaszystów” przez Rafała Trzaskowskiego oraz działalność żydowskiego lewaka i miliardera, Georga Sorosa. “Nie może być tak, że w Polsce działania destabilizujące, działania ekstremistyczne są organizowane za obce pieniądze. To po prostu sytuacja zagrażająca bezpieczeństwu narodowemu. Apelujemy o to i dołożymy wszelkich starań, żeby te zagrożenia wyeliminować”. Zniszczmy czerwone międzynarodówki!