Krzysztof Bosak wraca do kampanijnego objazdu po Polsce

Krzysztof Bosak wraca do objazdu po naszym pięknym kraju. W ostatnim czasie był w Białymstoku, Łodzi, Wrocławiu, Lubinie, Lesznie, Poznaniu, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie. 11 czerwca będzie w Tarnowie.

Po kilkudziesięciu godzinach “odpoczynku” Krzysztof Bosak wraca do objazdu Polski. Pierwszy punkt to Tarnów. Spotkanie z wyborcami sojuszu narodowców, konserwatystów i wolnościowców w tym mieście odbędzie się 11 czerwca, o godzinie 16:30 na placu Jana III Sobieskiego. Krzysztof Bosak przyjedzie tam z Krakowa, gdzie będzie uczestniczył w uroczystościach Bożego Ciała. Podobnie jak przy innych spotkaniach z wyborcami, organizatorzy zachęcają do rozmów z kandydatem czy wspólnego zdjęcia. “To świetna okazja na luźne rozmowy o życiu, polityce i wizji Polski”.

12 czerwca Krzysztof Bosak będzie w Przemyślu i Rzeszowie. Spotkanie w Przemyślu rozpocznie się o godzinie 12:00 na Rynku. “Wpadnij zrobić sobie zdjęcie i przybić piątkę”. Wiec w Rzeszowie rozpocznie się na Rynku o godzinie 17:30. “Gospodarzem” w tych miejscowościach będzie poseł Konfederacji, Grzegorz Braun. Z Przemyśla Krzysztof Bosak znowu pojedzie do stolicy Małopolski i dawnej stolicy Królestwa Polskiego. Wiec w Krakowie zaczyna się 13 czerwca o godzinie 11:00. Jak łatwo można było się domyślić, ten wiec również będzie miał miejsce na miejskim rynku. Chodzi oczywiście o słynny Rynek Główny, a dokładniej znajdujący się na nim Pomnik Adama Mickiewicza. Z Krakowa kandydat Konfederacji na prezydenta pojedzie na Śląsk. Wiec w Katowicach będzie wyjątkowy.

Spotkanie z sympatykami w stolicy województwa śląskiego nie będzie miało tylko charakteru wiecu wyborczego, ale też manifestacji w obronie Śląska, górników i zamykanych przez rząd kopalń. Zapowiadali to już wczoraj na specjalnej konferencji prasowej Krzysztof Bosak, prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki oraz poseł Grzegorz Braun. “W sobotę, 13 czerwca, w Katowicach, zgromadzimy się na wiecu w obronie górników, kopalń, Śląska” – zadeklarował kandydat Konfederacji na prezydenta, Krzysztof Bosak. Początek na Rynku w Katowicach, obok Teatru Śląskiego, o godzinie 18:00. Ostatnim jak na razie zaplanowanym punktem objazdu po kraju będzie Opole. Wiec w Opolu zacznie się 14 czerwca o godzinie 15:00 na Placu Wolności, pod Pomnikiem Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego. Do zobaczenia konfederaci!