Kup część biblioteczki i pomóż Polakom z Donbasu!

 

polacy z donbasu
Kup część mojej biblioteczki i pomóż Polakom z Donbasu!

Przez 12 lat działalności społeczno-politycznej w Młodzieży Wszechpolskiej nazbierałem sporą ilość materiałów szkoleniowych, broszur, czasopism i przede wszystkim książek o tematyce narodowej. Chcę dziś podzielić się tą skarbnicą, a jednocześnie wesprzeć akcję Narodowego Instytutu Społecznego “POMÓŻ POLAKOM Z DONBASU!” pod auspicjami Towarzystwa Kultury Polskiej Donbasu oraz Młodzieży Wszechpolskiej.

Pierwszy raz kandyduję do polskiego Sejmu. Stratuję jako przedstawiciel Ruchu Narodowego z warszawskiej listy Kukiz’15 z miejsca numer 12. Moim celem jest osiągnięcie drugiego wyniku na tej liście i przy sprzyjających okolicznościach otrzymanie mandatu Posła. Chcę w parlamencie walczyć między innymi o Polaków rozrzuconych poza granicami naszej Ojczyzny. Dodatkowo, w sytuacji gdybym osiągnął mandat, zobowiązuję się do przekazywania, jako darowizny, co miesiąc kwoty 500zł na Narodowy Instytut Społeczny aż do końca trwania wyżej wymienionej akcji lub do końca trwania mojej kadencji.
W związku z powyższymi informacjami wyprzedaję swoją biblioteczkę. Połowę kwoty netto, którą uda mi się uzbierać przekażę jako darowiznę na konto Narodowego Instytutu Społecznego. Druga połowa netto powiększy moje oszczędności, które zgodnie z przepisami mam prawo przekazać na kampanię wyborczą (zgodnie z Art. 134. § 3. Kodeksu Wyborczego).

CENNIK:
Archiwalne plakaty, ulotki, wlepki – 10zł (wybrane przeze mnie, plakaty będą złożone do koperty)
Zeszyt Szkoleniowy Młodzieży Wszechpolskiej – 25zł (wybrany przeze mnie)
Czasopismo lub broszura – 50zł (wybrane przeze mnie)
Książka – 100zł (wybrana przeze mnie)

Wpłaty za przedmioty proszę dokonywać na konto: 
Witold Tumanowicz
(adres Noakowskiego 10 lok 12)
50 1020 5558 1111 1460 9730 0161

– W tytule przelewu proszę podać adres do wysyłki.
– Przesyłka gratis (list ekonomiczny).
– Sprzedaż prowadzę do 23 października lub do wyczerpania zapasów.
– W przeciągu tygodnia od końca sprzedaży rozliczę się z przekazanej kwoty ogółem na akcję “POMÓŻ POLAKOM Z DONBASU!”.

Kontakt:
tel. 605 733 837
/-/ Witold Tumanowicz

PS By nie być gołosłownym już przelałem 1000zł darowizny “z góry” na konto NIS.
PPS Każdy może wesprzeć darowizną, akcję NIS bezpośrednio na ich konto. Niestety nie jest to równoznaczne z zakupem części mojej biblioteczki.