Liderzy Ruchu Narodowego o publikacji akt śledztwa w sprawie afery taśmowej

Robert Winnicki„Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie” – udowadnia Stonoga lub ludzie, którzy za nim stoją. Tymczasem jedynymi, którzy mają procesy za ubiegłoroczne protesty w związku z aferą taśmową, są działacze Ruchu Narodowego. Byliśmy jedynymi, którzy wyprowadzili wtedy ludzi na ulice, co skończyło się m.in. takimi akcjami jak na załączonym obrazku. Podajcie dalej, bo warto przypominać, że bohaterom afery taśmowej włos z głowy nie spadł. Pomimo kolejnych rozpraw stwierdzam – warto było. Warto i trzeba. Każdy kolejny dzień to udowadnia.

Artur Zawisza: Zbigniew Stonoga – zawsze jedyny w swoim rodzaju i kontrowersyjny. Prowadzi samotną walkę, uderza mocno we wrogów, czasem zaskakuje przyjaciół, chodzi własnymi ścieżkami. Zaryzykowaliśmy i oddaliśmy mu głos na Marszu Niepodległości, ja osobiście skorzystałem z zaproszenia i opublikowałem artykuł o antysystemowych kandydatach prezydenckich w pierwszym numerze jego „Gazety Stonoga”, a teraz pan Zbigniew publikuje setki stron akt prokuratorskich z afery taśmowej kompromitującej partię rządzącą.
Oni myśleli, że wszystko przyschnie, a właśnie wybucha ze stukrotną siłą! Jak to mówią, Pan Bóg pisze prosto nawet po krzywych liniach