Największy wiec wyborczy w Polsce już w sobotę w Warszawie!

Krzysztof Bosak zjechał do Warszawy, by przygotować się do nadchodzących debat telewizyjnych. Nie oznacza to jednak, że skończą się spotkania otwarte. W tę sobotę ma odbyć się największy wiec wyborczy w Polsce!

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, odwiedził w ostatnim czasie następujące miasta: Białystok, Łódź, Wrocław, Lubin, Leszno, Poznań, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Tranów, Przemyśl, Rzeszów, Kraków, Katowice, Opole, Lublin, Kielce. W czasie organizowanych konferencji prasowych oraz przemówień wiecowych poruszał dziesiątki ważnych tematów dla Polski i dla Polaków, żeby wspomnieć tylko sprawy gospodarki wodnej, Marynarki Wojennej, poszerzenia dostępu do broni, Pakietu Mobilności Unii Europejskiej, konieczności obniżki podatków czy reformy ochrony zdrowia.

Obecnie wiceprezes Ruchu Narodowego przebywa w Warszawie, gdzie wraz ze swoim Sztabem kampanii Bosak2020 przygotowuje się do planowanych debat prezydenckich. Nie oznacza to jednak, że Krzysztof Bosak i Konfederacja zaniechają typowego dla naszego środowiska kontaktu z rzeczywistymi, realnymi sympatykami. Sympatykami, co warto dodać, którzy przychodzą i przyjeżdżają na wiece i spotkania z Krzysztofem Bosakiem z własnej woli. Atmosfera na dotychczasowych wiecach była wspaniała, a kandydat sojuszu narodowców, konserwatystów i wolnościowców nie odmawiał żadnemu zwolennikowi chwili rozmowy, wspólnego zdjęcia czy zwykłego uścisku dłoni. Niektóre spotkania otwarte przedłużały się więc o kilka godzin. Teraz szykowany jest główny, centralny wiec, oczywiście w stolicy. Zainteresowanie tym spotkaniem wydaje się olbrzymie!

W Warszawie rzeczywiście można spodziewać się sporej liczby sympatyków ideowej prawicy. Nie dziwi więc, że wydarzenie reklamowane jest jako “Największy wiec wyborczy w Polsce”. Czy rzeczywiście tak będzie? To oczywiście zależy już od samych sympatyków. Największy wiec wyborczy w Polsce już w tę sobotę, a więc 20 czerwca. Zaczynamy w samo południe, na schodach w Parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego. “Spotkajmy się w Warszawie na największym wiecu wyborczym Krzysztofa Bosaka! Niech tego dnia morze biało-czerwonych flag zaleje ulice stolicy. Pokażmy naszą siłę, pokażmy, że jedynym słusznym kandydatem na prezydenta jest Krzysztof Bosak. Jeśli nie jest ci obojętny interes narodowy, jeśli nie jest ci obojętna przyszłość naszej Ojczyzny – musisz tam być! W tej ciężkiej walce potrzebujemy Twojego wsparcia!”. Zapraszamy!