Narodowcy w mediach – przegląd ostatnich wystąpień

Krzysztof Bosak o wizycie prezydenta Dudy w Australii, kampanii samorządowej i Unii Europejskiej

Krzysztof Bosak pozytywnie odnosi się do wizyty prezydenta RP w Australii. Wypowiada się powściągliwie na temat polityki obronnej kraju, w tym o konieczności przeszkolenia każdego ochotnika i sporze wokół kupna nowych okrętów. Poruszane są tematy cenzury na Facebooku, polityki energetycznej, obecności Polski w UE oraz obecnej kampanii samorządowej.

[Zobacz wideo]

 

Robert Winnicki o obecnym kryzysie w Kościele

Prezes Robert Winnicki w telewizji „wPolsce” wypowiada się na temat afery pedofilskiej w Kościele katolickim i krytykuje milczenie papieża Franciszka w sprawie oświadczenia abp. Vigano, które obnaża prawdę o obecnym stanie Kościoła.

[Zobacz wideo]

 

Jak Rosjanie postrzegają świat Zachodu? – opowiada Konrad Smuniewski

Konrad Smuniewski objaśnia swój pobyt w Rosji. Opowiada o miejscowej mentalności, młodym rosyjskim pokoleniu, wpływach komunizmu oraz przybliża poszczególne wątki z serii wywiadów z Rosyjskim katolikiem. Wskazuje na wspólne punkty historyczne, na których można budować nić porozumienia.

[Zobacz wideo]

 

Czas przewietrzyć warszawski ratusz – Witold Tumanowicz o wyborach samorządowych

Witold Tumanowicz z Zarządu RN wypowiada się w „Mediach Narodowych” na temat wyborów samorządowych i strategii Ruchu Narodowego. Zaznacza konieczność rozmów z ludźmi i wspomina o możliwości kandydowania z list Ruchu Narodowego oraz uczestnictwa w komisjach wyborczych. Mówi o przedstawieniu lokalnych programów i problemie imigracji.

[Zobacz wideo]

 

Anna Bryłka i Krzysztof Bosak o życiu Romana Dmowskiego i historii ruchu narodowego

Wiceprezes RN Krzysztof Bosak i sekretarz RN Anna Bryłka wypowiadają się na temat historycznego ruchu narodowego oraz życiu i ideach Romana Dmowskiego. Odnoszą się przy tym do obecnego konfliktu PO-PiS, sukcesów Ruchu Narodowego czy o sposobach przekonywania zwolenniczek aborcji do ochrony życia nienarodzonego.

[Zobacz wideo]

 

Poseł Robert Winnicki przeprowadza kontrolę w warszawskim ratuszu

Film z relacji na żywo z interwencji posłów Winnickiego, Rzymkowskiego oraz Józwiaka w Biurze Zarządzania Kryzysowego stołecznego ratusza. Strażnicy i urzędnicy ratusza blokowali poselską interwencję w wyniku nieznajomości przepisów. Posłowie zdecydowali się wezwać policję, która umożliwiła posłom interwencję.

[Zobacz wideo]

 

Krzysztof Bosak: Polska powinna zaangażować się w obronę prześladowanych białych farmerów w RPA

Wiceprezes RN Krzysztof Bosak na łamach portalu „Radia Maryja” porusza przemilczany do tej pory przez media temat prześladowań białych farmerów w RPA. Podkreśla eskalacje napaści i problem wywłaszczania farmerów bez zadośćuczynienia.

[Czytaj więcej]

 

Krzysztof Bosak oskarża Pawła Rabieja o kłamstwo ws. Marszu Powstania Warszawskiego

Wiceprezes RN Krzysztof Bosak odnosi się do słów Pawła Rabieja jakoby na Marszu Powstania Warszawskiego widział on „hailujących” ludzi. Wskazuje na to, że jego słowa nie mogą być autentyczne, gdyż nie dopatrzyli się tego ani szukający dowodów przeciw marszowi urzędnicy ratusza ani policja.

[Czytaj więcej]

 

Krzysztof Bosak tydzień po Marszu Powstania Warszawskiego

Wiceprezes RN Krzysztof Bosak na antenie „Superstacji” krytykuje agresywność języka w mediach. Odnosi się do Marszu Powstania Warszawskiego, komentuje jego przebieg, powody rozwiązania oraz szkolenia policji przez organizacje skrajnie lewicowe.

[Zobacz wideo]