RN Mazowieckie: Działacze warszawskiego koła wybrali władze

– Zrobiliśmy kolejny krok na drodze do budowy solidnej siły politycznej i szczególnie tutaj, w stolicy, będziemy stawiać na rozbudowę struktur, aktywizację działaczy oraz czynne zaangażowanie w życie miasta, a także na szczeblu centralnym partii – mówił Piotr Filipek, prezes RN Warszawa.

W miniony poniedziałek 12 września stołeczni działacze Ruchu Narodowego podczas Zjazdu Lokalnego RN wybrali swojego prezesa. Został nim Piotr Filipek, dotychczasowy pełnomocnik warszawskiej struktury oraz sekretarz Regionu Mazowieckiego RN. Nowo wybrany przewodniczący powołał Zarząd Warszawskiego Ruchu Narodowego. Znaleźli się w nim kol. Anna Bryłka, kol. Mariusz Krogulski oraz kol. Przemysław Błachnio.

Obecni na zjeździe działacze wysłuchali sprawozdania z ostatnich dwóch lat działalności struktury. –  Nakreśliliśmy plany na najbliższe miesiące. Jest wiele do zrobienia, ale sukces musi być okupiony ciężką pracą i wyrzeczeniami. Wszystkich, którzy chcą razem z nami pracować nad budową Wielkiej Polski oraz podmiotowej narodowej siły politycznej zachęcamy do dołączania w nasze szeregi. Wkrótce organizujemy kolejne już spotkanie otwarte RN Warszawa – podsumował Piotr Filipek.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Ruchem Narodowym w Warszawie i całym województwie zachęcamy do kontaktu. Wystarczy przesłać maila na adres [email protected]!