Sukces narodowców w klubie Kukiz ’15 – formacja żąda referendum ws. imigrantów!

“Gospodarzem w Polsce nie jest obecna ani żadna inna władza, tylko Obywatele. To Obywatele powinni decydować, czy i kogo przyjmiemy do naszej Ojczyzny” – czytamy na nowo powstałej stronie internetowej dzienreferendalny.pl. Jest to inicjatywa klubu Kukiz ’15, a także dowód na to, że postulaty Ruchu Narodowego, dzięki obecności w Sejmie posłów naszego ugrupowania, stają się słyszalne, a w przypadku kwestii nielegalnych imigrantów – nadają wręcz ton debacie publicznej.

Narodowcy od początku kryzysu imigracyjnego ostrzegali przed zagrożeniami, jakie wiążą się z niekontrolowanym napływem obcych kulturowo przybyszów z innych kontytnentów. Organizowali także akcje sprzeciwu wobec prób narzucania Polsce kwot imigrantów pod hasłem “Mądry Polak PRZED szkodą”.

– Antyimigrancka linia, którą forsowałem w okresie kampanii wyborczej, przynosi owoce. Dziś klub, w którym są posłowie Ruchu Narodowego, Kukiz’15, jest jedynym realnie antyimigranckim klubem w Sejmie! Walczmy o naszą przyszłość! – podkreślił w krótkim komentarzu na swoim profilu prezes RN – Robert Winnicki.