Szkolenie działaczy Ruchu Narodowego w Zamku Książęcym w Oleśnicy

W dniach 8-10 grudnia 2017 roku w Zamku Książęcym w Oleśnicy odbył się zjazd szkoleniowy działaczy Ruchu Narodowego. Wydarzenie zgromadziło kilkudziesięciu członków z całej Polski na czele z prezesem, posłem na Sejm RP, Robertem Winnickim.

Działacze mieli okazję do wysłuchania m.in referatu o metodyce działań grupy szturmowej i jej związków z wojną informacyjną oraz wystąpienia trenera biznesu Michała Patynowskiego pt. “Psychologiczne uwarunkowania pracy zespołowej”. Przez cały weekend zgromadzeni ćwiczyli także pracę zespołową, która na koniec podlegała wzajemnej ocenie.

Uczestnicy szkolenia wzięli udział również w profesjonalnej sesji fotograficznej oraz poznali tajniki produkcji wideo. Ważnym punktem wyjazdu była sobotnia uczta w Sali Rycerskiej, która stanowiła doskonałą okazję do rozmów, dyskusji i zabaw aż do białego rana.

W niedzielę miało miejsce posiedzenie Rady Politycznej, podczas której omówiona została działalność Ruchu Narodowego w ostatnich miesiącach oraz nakreślono plany polityczne na przyszłość. Szkolenie podsumowało spotkanie otwarte z prezesem Ruchu Narodowego, Robertem Winnickim i wiceprezesem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Witoldem Tumanowiczem. Goście odpowiedzieli na pytanie: “Czy niepodległość w Polsce jest zagrożona?”

Zjazd szkoleniowy w Zamku Książęcym w Oleśnicy był świetną okazją do podwyższenia poziomu formacyjnego działaczy oraz zintegrowania struktury.

GALERIA