Szkolenie Narodowy Lider

Drogie Koleżanki i Szanowni Koledzy, wznawiamy zawieszone z powodu zmagań z zarazą szkolenia Narodowy Lider. Trzy edycje odbędą się jeszcze w lipcu, w tym ostatnia na przełomie sierpnia. Dwie kolejne planujemy na pierwszą połowę września.

Dla kogo?

Te szkolenia dedykowane są dla osób, które chcą świadomie działać w Ruchu Narodowym. Można powiedzieć, że jest to szkolenie dla średnio zaawansowanych, ponieważ daje narzędzia do odpowiedzialnego zarządzania i współtworzenia struktury lokalnej. Słowem dla każdego, kto jest krócej niż 3 lata w organizacji i jeszcze na Narodowym Liderze nie był.

Gdzie?

Wszystkie edycje organizowane są w miejscach, które dobrze wpływają na samopoczucie. Tym samym piękne okoliczności przyrody staramy się wciągnąć w służbę polskiej sprawy narodowej. W lipcu możemy się spotkać nad Jeziorem Drawskim, nad Biebrzą lub na Roztoczu. Edycje wrześniowe nie będą ustępowały krajobrazem i klimatem tym lipcowym.

Które województwa?

Z uwagi na to, że plan pierwotny musiał ulec zmianie i na to, że terminy są po prostu jedynymi możliwymi, nie ma podziału na województwa. Każdy może przyjechać na które szkolenie chce. Edycje są zrobione w taki sposób, żeby geograficznie każdy miał jakąś możliwie blisko.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Członkowie RN po prostu się zapisują, sympatycy muszą mieć rekomendację szefa regionu. Należy zgłosić się, opłacić zaliczkę i… przyjechać.

Co to szkolenie daje?

Jeden weekend szkolenia można porównać z około półroczną działalnością. Omówione będą ramy ideowe organizacji, wyjaśniona wizja funkcjonowania i rozwoju formacji, a także dostarczona cała masa wskazówek metodologicznych i praktycznych, które ułatwią każdemu służbę.

Jak się zapisać?

Zapisać się na szkolenie należy wysyłając na adres [email protected] email z deklaracją, w której edycji chcemy wziąć udział.

Cena (nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe): 330 zł.

Daty i miejsca: 17-19 lipca Czaplinek, 24-26 lipca Goniądz nad Biebrzą, 31 lipca – 2 sierpnia Panasówka (Roztocze), 4-6 września Ślesin (Kujawy), 25-27 września Podlesice (Śląsk).

Wstępny harmonogram i szczegółowe informacje o lokalizacji będą przekazane po przesłaniu zgłoszenia.

ZAPRASZAMY!!! Ekipa szkolenia