Zapraszamy na spotkanie Ruchu Narodowego w Bydgoszczy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Ruchu Narodowego w Bydgoszczy, połączone z wykładem o tematyce ekonomicznej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę, 27 czerwca, o godz. 16:00 w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fordońskiej 74: https://www.facebook.com/events/1494032384221818/

Pierwszą część spotkania poświęcimy omówieniu sytuacji w województwie kujawsko-pomorskim. Jeśli chcesz przystąpić do tworzących się struktur partii politycznej, wpisać się na listę kontaktową sympatyków Ruchu Narodowego,  zadeklarować wzięcie udziału w kampanii przed referendum 6 września lub po prostu zapytać o sprawy wagi lokalnej i ogólnonarodowej – czekamy właśnie na Ciebie!

Swoją obecnością zaszczyci nas prelegent, dr Sławomir Mentzen. Jest doktorem nauk ekonomicznych (UMK); ukończył również fizykę teoretyczną. Specjalizuje się w długu publicznym i podatkach. Przedsiębiorca, prowadzi biuro rachunkowe i sklep z bronią. Filister Korporacji Akademickiej Kujawja.

Dr Mentzen wygłosi referat pt.: „Dlaczego politycy chcą spłacać dług publiczny i dlaczego naród nie powinien na to pozwolić?”.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z pełnomocnikiem Ruchu Narodowego w województwie kujawsko-pomorskim:

Wojciech Wilkowski
tel. 501-341-656
[email protected]

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1494032384221818/